KLUB STRZELECKI LUPUS
W ZGORZELCU

 
 

Jesteśmy klubem sportowym działającym od 2016 roku. Posiadamy licencję Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego.
Jesteśmy otwarci również dla amatorów strzelectwa nie mających większego doświadczenia. Prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminu na patent strzelecki. Wstąpienie do naszego stowarzyszenia to pierwszy krok do ubiegania się o pozwolenie na broń do celów sportowych. Na strzelnicy posiadamy szeroki wybór broni oraz profesjonalnych instruktorów, dzięki którym będą Państwo mogli nabywać swoje umiejętności strzeleckie.
Serdecznie zapraszamy!Cały teren strzelnicy to blisko 14 ha terenów powojskowych położonych w Dłużynie Dolnej. Malownicza, leśna sceneria oraz bogata infrastruktura zainspirowały nas do utworzenia wyjątkowego miejsca, w którym myśliwi oraz początkujący strzelcy mogą rozwijać pasję i doskonalić swoje umiejętności. Postanowiliśmy zmodernizować i zaadaptować tereny wojskowe do naszych potrzeb i planów. Strzelnica umiejscowiona jest w byłym wojskowym obiekcie technicznym, bunkrze batalionu rozpoznania radioelektronicznego. Jej wojskowy klimat dodaje ducha w strzelaniu.

ZAJRZYJ DO NAS


Zawsze zapewniamy przeszkolenie z zasad użytkowania broni palnej oraz podstawowych technik strzeleckich. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają nasi instruktorzy. W swojej ofercie posiadamy wiele rodzajów broni: pistolety: Glock, Walther, CZ; rewolwery; karabinki systemu AK47 czy AR15 i strzelby gładkolufowe. Dla osób nie lubiących huku mamy natomiast karabinki i pistolety pneumatyczne.

Oferujemy doskonałą formę spędzenia czasu w ramach szkoleń firmowych, wyjazdów integracyjnych i spotkań w grupie znajomych. U nas możesz zaplanować wyjątkową i pełną wrażeń integrację, która pozostanie w pamięci uczestników na lata! Na naszym obiekcie jest możliwość wjazdu i bezpieczne zaparkowania autobusu, jak i innych pojazdów.

Skontaktuj się z nami.
Zrób pierwszy krok
aby do nas dołączyć!