STRZELNICA
MULTIMEDIALNA

Strzelnica multimedialna jest unikalnym rozwiązaniem, które może służyć do nauki i podnoszenia umiejętności strzeleckich sportowców i myśliwych oraz rozrywce ze znajomymi, współpracownikami lub rodziną i przyjaciółmi.


Jest idealną atrakcją zarówno dla małych jak i dużych grup w pomieszczeniach oraz na zewnątrz ( na przykład pod wiatą lub w namiocie ). Idealnie nadaje się na urodziny lub imieniny, imprezy integracyjne, pikniki firmowe i wiele innych okazji. Strzelnica jest mobilna i można ustawić ją w dowolnym miejscu.


Strzelnica multimedialna jest treningiem lub zabawą, w której może brać udział każdy, bez względu na wiek. Trenażer jest bezpieczny dla uczestników jak i dla obserwatorów. W realistyczne, pełnowymiarowe repliki broni jest wbudowana bardzo precyzyjna elektronika, która zastępuje prawdziwe naboje. Dla indywidualnych potrzeb jest również możliwa regulacja głośności wystrzałów. System nie wymaga dużych pomieszczeń, komfortowa gra zajmuje powierzchnię około 3x4m. Zestaw jest przystosowany do użytku w barach, salach konferencyjnych, klubach, salach widowiskowych, kręgielniach. Można go zainstalować na przyczepie jako w pełni mobilna strzelnica lub trenażer.

Skontaktuj się z nami.
Zrób pierwszy krok
aby z niej skorzystać!